Tovább szűkült a fővárosban autózók élettere

Krónika
  • 2017.06.23. - 01:20

Tovább szűkült a fővárosban autózók élettere, miután a pesti rakparton, az Erzsébet és a Lánchíd között a korábbi három forgalmi sávból egyet lezártak, ezért a két átkelő között irányonként már csak egy-egy sávon lehet közlekedni.

Duna-rakpart
(Fotó: Hegedüs Róbert)

A rakpartok a következő hónapokban a Duna egyik oldalán sem jelentenek alternatívát más utakkal szemben a járművekkel közlekedőknek: Budán a Bem rakpart van zárva két hónapig, a Batthyány térnél ugyancsak jelentős korlátozások kezdődtek.

Reklám