Többen megsérültek buszbalesetben Zsámbék és Páty között

A jármű lesodródott az útról

Krónika
  • 2018.05.09. - 19:31

 Lesodródott egy menetrend szerinti autóbusz a Zsámbékot és Pátyot összekötő útról, az első információk szerint a járművön utazó tizenöt emberből tizenegy megsérült - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán este.

 Csámpai Attila elmondta, hogy a sérülések súlyosságát most állapítják meg a mentők.
A baleset Zsámbékhoz közelebb történt. A busz két fának hajtott neki, és beszorult közéjük, így csupán félig esett bele az árokba.

A műszaki mentést a bicskei, az esztergomi és a zsámbéki tűzoltók végzik - közölte a szóvivő.

Reklám