Több mint 4,5 Celsius-fokkal volt melegebb az idei április a szokásosnál, 1901 óta ez volt a legmelegebb április – írta az Országos Meteorológiai Szolgálat tegnapi elemzésében.
Berobbant a nyár
Több mint 4,5 Celsius-fokkal volt melegebb az idei április a szokásosnál, 1901 óta ez volt a legmelegebb április – írta az Országos Meteorológiai Szolgálat tegnapi elemzésében.
Zajlanak a háttértárgyalások
