Sorra szedi idén áldozatait a Mount Everest

Krónika
  • 2017.05.23. - 01:52

Öt halálos áldozatot követelt tegnap a Mount Everesten az idei tavaszi hegymászószezon, egy embert ugyan még eltűntként tartanak nyilván, de már nincs remény arra, hogy több napot túlélhetett nyolcezer méter feletti magasságban. Csak vasárnap egy amerikai, egy ausztrál és egy szlovák alpinista veszítette életét a világ legmagasabb csúcsa közelében.

Everest_expedíció_lead
Reklám