A fogínnyel kapcsolatos problémák a világon a hatodik legyakrabban előforduló betegségnek számítanak.

Hazánk sem kivétel ez alól: tízből nyolc felnőtt szenved valamilyen fogágybetegségben. Május 12-én lesz az egészséges íny világnapja, és ez jó alkalmat kínált arra, hogy a pécsi Széchenyi téren már tegnap megkezdjék a helyes fogmosás népszerűsítését.



