Működik a kerületi kamerastop

Megszüntették a bírságolást a figyelőberendezések alapján a közterületesek, de akik fizettek, elismerték a szabálysértést

BELFÖLD
  • 2017.05.17. - 02:16

Nem bírságolhatnak a közterületesek kamerafelvételek alapján – ezt közölte Pintér Sándor belügyminiszter a fővárosi kerületek polgármestereivel, mindezzel megerősítve Tarlós István főpolgármester az ügyben kifejtett álláspontját. Néhány kerület illetékeseit arról kérdeztük: mi tesznek ebben az új helyzetben?

kamera
Reklám