Nem bírságolhatnak a közterületesek kamerafelvételek alapján – ezt közölte Pintér Sándor belügyminiszter a fővárosi kerületek polgármestereivel, mindezzel megerősítve Tarlós István főpolgármester az ügyben kifejtett álláspontját. Néhány kerület illetékeseit arról kérdeztük: mi tesznek ebben az új helyzetben?




