Személyautóval ütközött egy mentőautó csütörtökön kora reggel Budapesten; a balesetben két mentős és a járműben szállított beteg sérült meg - közölte az Országos Mentőszolgálat szóvivője.

A baleset körülményeit vizsgálják
Személyautóval ütközött egy mentőautó csütörtökön kora reggel Budapesten; a balesetben két mentős és a járműben szállított beteg sérült meg - közölte az Országos Mentőszolgálat szóvivője.

