Megkéseltek egy férfit egy fővárosi bevásárlóközpontban

A rendőrség felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indított eljárást

Krónika
  • 2017.06.06. - 22:11

Késsel megsebesítettek egy férfit a fővárosban, egy VI. kerületi bevásárlóközpontban kedden - közölte a BRFK sajtóügyelete.

A rendőrség ügyeletese szerint két férfi szólalkozott össze a központban, és a vita hevében egyikük könnyebb sérüléseket okozott a másiknak egy késsel.     

A rendőrség felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - tette hozzá.

A 24.hu információi szerint a késelés a Westend bevásárlóközpontban történt; a sebesültet a mentők kórházba vitték.

Reklám