Lezárták az M5-ös autópályát Szeged felé egy felborult tréler miatt Lajosmizse közelében

A tájékoztatás szerint a balesetben egy ember sérült meg

Krónika
  • 2018.11.13. - 15:02

Felborult egy autókat szállító tréler az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán a 75-ös kilométernél kedden kora délután, ezért lezárták a sztráda érintett szakaszát - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a honlapján.

A tájékoztatás szerint a balesetben egy ember sérült meg, a tűzoltók megkezdték a műszaki mentést.

Reklám