Lemossák az Erzsébet hidat a hétvégén

Részleges sávlezárás lesz

Krónika
  • 2018.09.01. - 07:57

Lemossák az Erzsébet hidat a hétvégén, a munka során egy-egy sávot részlegesen lezárnak - közölte a Fővárosi Közterület-fenntartó Nonprofit Zrt. az MTI-vel. 

A közlemény szerint szombaton reggel 6.30 és 13.30 között mossák le a híd déli, Budáról-Pestre vezető oldalát, míg vasárnap ugyanebben az időszakban az északi, Pestről-Budára vezető oldalát.

Reklám