Legkisebb Fogyasztás

Saját autójukkal indulnak a londoni versenyen kecskeméti középiskolások

Krónika
  • 2017.05.18. - 01:55

Magyar diákok mutatták be egyedi fejlesztésű autójukat. A Kecskeméti Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája csapata egyetlen magyar középiskolás résztvevőként ezzel a járművel indul a Shell Eco-marathon versenyen Londonban.

Eco-marathon
(Fotó: MTI/Ujvári Sándor)

A megmérettetés során annak kell kiderülnie, melyik jármű tudja megtenni a legnagyobb távolságot egy liter üzemanyaggal vagy egy kilowattórának megfelelő energiával.

Reklám