Kizuhant a negyedikről egy hároméves kislány

A gyermek a kórházban belehalt sérüléseibe

Krónika
  • 2017.05.22. - 09:31

Szombaton reggel egy hároméves kislány zuhant ki egy kistarcsai társasház negyedik emeleti lakásából. A mentők a helyszínen többször újraélesztették a kislányt, de a kórházban belehalt súlyos sérüléseibe. 

A kislányt az éjszakai műszakból hazatérő apja találta meg. A kislányt nem hagyták egyedül a lakásban. Az éjszaka a szülők rokonai, egy fiatal lány és párja vigyázott a lányra - írja a Bors.

Kora reggel azonban el kellett indulniuk dolgozni, így a gyerek kb. fél órára maradt egyedül, amíg apja hazaért. 

Egyelőre nem tudni, hogyan eshetett ki a kislány a negyedik emeletről. 

Reklám