Kétszáz embernek kellett elhagynia otthonát Csepelen

Paneltűz tört ki, de égett egy használtautó-kereskedés is a kerületben

Krónika
  • 2017.11.01. - 20:31

Kigyulladt egy lakás erkélye Csepelen, egy tízemeletes épületben szerda délután, az oltás idejére kétszáz embernek kellett elhagynia otthonát - tudatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője szerdán.

 Kolozsi Péter elmondta: a XXI. kerületi, Kossuth Lajos utcai panelház nyolcadik emeletén, az erkélyen keletkezett tüzet, amely átterjedt a lakásra, eloltották, senki nem sérült meg.
A tűz miatt mintegy kétszáz embert kellett kikísérni az épületből, időközben a lakók visszatérhettek otthonukba.

csepeltűz
Reklám