Két diák meghalt egy iskolai lövöldözésben Kentuckyban

Tizenheten megsebesültek - Az elkövetőt a rendőrség elfogta

Krónika
  • 2018.01.23. - 21:10

Két halálos áldozata és 17 sebesültje van kentuckyi középiskolában elkövetett keddi lövöldözésnek. 

kentucky középiskola
Közben az észak-texasi Italy városkában kedden bejelentették: gyilkossági kísérlet miatt vádat emelnek az ellen a 16 éves fiú ellen, aki hétfőn az iskolai büfében rálőtt 15 éves iskolatársnőjére. A lányt kórházba szállították, orvosi jelentések szerint kielégítő az állapota.
Reklám