Késsel támadt társaira egy diák egy tiroli iskolában

A 19 éves diák kést rántott, és mellkason, illetve nyakon szúrta két fiatalabb társát

Krónika
  • 2018.09.26. - 10:18

Késsel támadt két 16 éves társára egy 19 éves diák a tiroli Absam egyik iskolájában - közölte a helyi rendőrség szerdán.

A három diák kedd reggel összevitatkozott, majd a legidősebbik kést rántott, és mellkason, illetve nyakon szúrta két fiatalabb társát.

A támadót a többi tanuló tartóztatta fel a rendőrség megérkezéséig.

A késelő szintén megsérült. Őt és egyik áldozatát kórházba szállították. Az ügyben nyomozást indítottak.

(Képünk illusztráció)

Reklám