A Szinyei Merse Pál Gimnázium közelében épülhet majd meg az a kegyhely, amely a veronai busztragédia áldozatainak állít emléket. A balesetben elhunyt Flóra édesapja a kezdeményezést azzal indokolta, hogy kell egy hely, ahol lehet emlékezni, és az iskolának sem okoznak gondot azzal, hogy az évfordulókon az intézmény előtti keskeny járdán égnek a gyertyák.




