Kamion szakította át a szalagkorlátot az M5-ös autópályán

Mindkét irányban csak egy-egy sávban lehet közlekedni

Krónika
  • 2018.11.25. - 08:06

Az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 116-os kilométernél egy kamion átszakította a szalagkorlátot, Kiskunfélegyháza közelében mindkét irányba csak a külső forgalmi sávon lehet közlekedni - közölte a rendőrség honlapján vasárnap.

A valamivel hajnali 5 óra előtt történt balesetben nem sérült meg senki, de a kamion mindkét oldalon elfoglalja a belső forgalmi sávot. 
A helyszíni szemle és a műszaki mentés ideje alatt a forgalom csak a külső forgalmi sávokon halad.

Reklám