Kábeljavítás

Azt ígérik, néhány nap múlva vége a torlódásnak

Krónika
  • 2017.05.18. - 01:52

Lezárás és torlódás keseríti meg napok óta a budai felső rakparton közlekedők életét. Az útlezárás oka, hogy az Erzsébet híd és a Rudas fürdő között kábelhiba javítása zajlik – tudta meg lapunk a Budapesti Elektromos Művektől.

rakpart
(Fotó: Hegedüs Róbert)

Azt ígérik, a munka pár napon belül befejeződik, és újra teljes szélességében használhatják az utat a közlekedők. Ugyanakkor a budai alsó rakpart sem járható teljesen zavartalanul, ott egymás munkálatait összehangolva a víz- és a gázművek végez vezetékcserét, ami nyár elejéig tart. 

Reklám