Lezárás és torlódás keseríti meg napok óta a budai felső rakparton közlekedők életét. Az útlezárás oka, hogy az Erzsébet híd és a Rudas fürdő között kábelhiba javítása zajlik – tudta meg lapunk a Budapesti Elektromos Művektől.

Azt ígérik, a munka pár napon belül befejeződik, és újra teljes szélességében használhatják az utat a közlekedők. Ugyanakkor a budai alsó rakpart sem járható teljesen zavartalanul, ott egymás munkálatait összehangolva a víz- és a gázművek végez vezetékcserét, ami nyár elejéig tart.



