Maratoni tárgyalási napon hozott huszonegy ittasan autózó sofőr ügyében ítéletet tegnap a Ceglédi Járásbíróság. Az érintettek között van, aki felfüggesztett szabadságvesztést kapott, másokat eltiltottak a járművezetéstől, többségüket pedig pénzbüntetésre, illetve közérdekű munkára kötelezték. A demonstratív intézkedés célja az ittas vezetések visszaszorítása.




