Igen meglepő okból hajtott végre kényszerleszállást Budapesten az Air India egyik repülőgépe kedden kora este, egy idős hölgy ugyanis a fedélzeten félrenyelte a gumicukrot.
A Delhiből Londonba tartó gép személyzete a román-magyar határ térségében döntött úgy, hogy megszakítja az utat és leszáll Ferihegyen, majd a számára kijelölt állóhelyre gurult.
A repülőtéri egészségügyi szolgálat arról tájékoztatta a lapot, hogy infarktus gyanújával riasztották őket a helyszínre, amikor azonban átvették a beteg ellátását, a hordágyra emelés közben a szegycsontot ért nyomás következtében a beteg légútjából fél golflabdányi gumicukor távozott.
Ezt követően rövidesen helyreállt a beteg légzése és keringése is, a szintén riasztott OMSZ munkatársainak már stabil állapotban adták át a nőt - írja az Index.



