Az ukrán rendőrség két embert őrizetbe vett, miután szurkolók összecsaptak a labdarúgó Bajnokok Ligája szombati döntőjének kijevi helyszínén.

Két embert őrizetbe vett az ukrán rendőrség +VIDEÓ
Az ukrán rendőrség két embert őrizetbe vett, miután szurkolók összecsaptak a labdarúgó Bajnokok Ligája szombati döntőjének kijevi helyszínén.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
