Kulka Jánost hazaengedték a kórházból, a továbbiakban otthon lábadozik. A művész április 13-án lett rosszul, sajtóértesülések szerint vérrögöt távolítottak el a testéből.
A színész családjának közleménye szerint Kulka János egyre jobban van - írja az MTI.
„János felépülése újabb fázisához érkezett, amelynek köszönhetően kezelőorvosai úgy döntöttek, hogy mától otthonában gyógyulhat. Természetesen a megfelelő szakemberek által támogatott rehabilitációja folytatódik. Hosszú út áll még előtte a teljes gyógyulásig, de bízunk abban, hogy a megszokott otthoni környezete hozzájárul állapotának további pozitív változásához” - idézik a Kulka családot.
Amint arról beszámultunk, a színész április 13-án szállították kórházba, feltehetően stroke-ot kapott.



