Folytatják a magyar jégtörők az Újvidék alatti torlasz bontását

A hajók a Tisza torkolatánál dolgoznak

Krónika
  • 2017.02.05. - 12:21

A jégtörő hajópár, a Széchenyi és a Jégtörő VII-es vasárnap ismét elhagyta Belgrádot, és folytatja az Újvidék alatti torlasz megbontását - közölte az Országos Műszaki Irányító Törzs az MTI-vel

 tájékoztatás szerint a hajók szombaton a Tisza torkolatánál lévő torlasz bontását kezdték meg. A nappali melegnek köszönhetően a jégtorlasz helyenként elkezdett lecsúszni, de nagy területen továbbra is erősen torlódott állójéggel küzdenek a hajók. Feladatuk vasárnap is a torlaszbontás, jégaprítás, jégterelés és a csatornatisztítás.

Reklám