Fiatal férfit gázoltak halálra az Andrássy úton

A zebrán kelt át a gyalogos

Krónika
  • 2016.08.27. - 08:45

Két gyalogost ütött el egy személyautó szombatra virradó éjszaka Budapesten, az Oktogon közelében. Egyikük, egy tizenkilenc éves férfi a helyszínen meghalt - közölte honlapján a rendőrség.

A másik gyalogost, egy 22 éves nőt a mentők kórházba vitték. 

A baleset az Andrássy úton, az 50. szám előtti gyalogátkelőhelyen történt.

A helyszínelés idején forgalomkorlátozásra számíthatnak az arra közlekedők.

Reklám