Felakasztotta magát egy ember a Batthyány téri metróalagútban

Idegenkezűségnek nincs nyoma, bűncselekmény nem történt - állapították meg a rendőrök

Krónika
  • 2017.11.16. - 13:06

Felakasztotta magát egy ember csütörtökön a Batthyány téri metróalagútban - értesült az Origo. 

A BRFK megerősítette az értesülésüket, és annyit közölt, hogy a kiérkező rendőrök megállapították, hogy idegenkezűségnek nincs nyoma, bűncselekmény nem történt. 

Az Index értesülései szerint a metróban, egy utashasználaton kívüli, karbantartóknak fenntartott helyiségben történt az eset. 

Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot.

Reklám