Eltemették az amatricei áldozatokat

A romba dőlt kisváros egyik sportpályáján rendezték a ceremóniát

Krónika
  • 2016.08.30. - 21:14

Gyaszszertartás keretében, az olasz állam- és kormányfő, valamint a pápát képviselő érsek jelenlétében vettek végső búcsút kedden a közép-olaszországi földrengés 292 halálos áldozatának egy részétől Amatricében, a katasztrófa által egyik legsúlyosabban érintett településen.

amatrice_temetés_reuters
Reklám