Előleget igen, de kártérítést még nem kaptak a januári veronai buszbaleset halálos áldozatainak hozzátartozói. Az érintett fuvarozócég, illetve az ügybe bekapcsolódott biztosítók vélhetően nem akarnak többet fizetni, mint amennyi a törvény garantálta limit, a Klebelsberg Központnak azonban korlátlan lehetősége van a kárigények kielégítésére.




