Elgázolt egy embert a Tokaj InterCity

A vonatok menetideje 20-30 perccel is meghosszabbodhat a hatósági intézkedések miatt

Krónika
  • 2018.09.19. - 11:27

Elgázolt egy embert a Debrecen-Miskolc felől a Keleti pályaudvarra tartó Tokaj InterCity délelőtt Aszód és Gödöllő között - közölte a Mávinform.

A közlemény szerint a Budapest-Hatvan-Miskolc vonalon közlekedő vonatok menetideje 20-30 perccel is meghosszabbodhat a hatósági intézkedések miatt. 

Darázs Ágnes, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivőjének közlése szerint az elgázolt férfi meghalt.

Reklám