Tűzvédelmi gyakorlatot tartottak tegnap a Parlamentben, a tűzoltók szerencsére nem katasztrófahelyzet miatt vonultak ki a Kossuth térre.

Az időszakonként szokásos tűzvédelmi és kiürítési gyakorlatukat tartották meg a helyszínen. A tűzoltók tesztelték az Országházban az összes, a vészhelyzetek megelőzésére, elhárítására telepített berendezést, vízvezetéket, oltóberendezést, és a menekülőútvonalak átjárhatóságát. A szerencsésebbek a tetőre is feljutottak, és gyönyörködhettek a páratlan panorámában.



