Tegnap, május 4-én a rajongók nagy örömére elérkezett a várva várt nemzetközi Star Wars-nap.

A „May the 4th Be With You”: szójáték a Csillagok háborúja-saga jelmondatára, amely köztudomásúlag így hangzik: May the Force be with You (Az Erő legyen Veled). Május 4. tehát hagyománnyá vált, ezért Budapesten tegnap megannyi jelmezbe öltözött rajongó vonult a Margit-szigetről a Vörösmarty térre.



