Megszüntetett útburkolati jelek nyoma és az újak felfestése emlékezteti a közlekedőket a nemrég életbe léptetett forgalmirend-változásra az Árpád fejedelem útján.

A forgalmas útszakaszon a Margit körút irányába a napokban megszüntették a buszsávot. Azzal, hogy a Zsigmond tértől nem csak a buszok és a kerékpárosok használhatják a jobb szélső sávot, a Budapesti Közlekedési Központ szerint nem növekszik járműveik menetideje, mivel számításaik szerint rajtuk kívül csak a főútvonalról lekanyarodók veszik azt igénybe.



