Buszmegállóban gázoltak halálra egy nőt Szigetszentmiklóson

A rendőrök vizsgálják a baleset körülményeit

Krónika
  • 2018.09.08. - 20:44

Egy buszmegállóban álló nőt gázolt halálra egy autós szombat délután Szigetszentmiklóson - közölte a rendőrség honlapján a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

A tájékoztatás szerint a Sellő utca és a Csepeli út kereszteződésében egy személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között lehajtott az útról, és elsodort egy buszmegállóban álló nőt, aki a helyszínen életét vesztette. A rendőrök vizsgálják a baleset körülményeit.

Reklám