Baleset miatt teljes szélességében lezárták a fővárosi Erzsébet hidat vasárnap délután - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.
Kolozsi Péter közlése szerint a budai hídfő közelében egy autószállító tréler és egy kisteherautó ütközött össze. A tréleren szállított autó az úttestre borult, azt a tulajdonosa már elszállíttatta a helyszínről. A balesetben senki sem sérült meg.


