Aknavető gránátot találtak a XXII. kerületben

Korlátozás várható a 6-os úton

Krónika
  • 2018.09.07. - 13:33

Aknavető gránátot találtak a XXII. kerületben, ezért a 6-os út érintett szakaszát le fogják zárni - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje pénteken, kora délután az MTI-vel.

Markovics Zita elmondta, a vasútvonal felújítása közben találtak egy 120 milliméteres, sérült gyújtószerkezetű szovjet aknavető gránátot. A gyújtószerkezet kiszerelésének idejére le fogják zárni a 6-os utat a Fonó utcánál, a vasúti közlekedést azonban nem érinti a művelet, mert a szerelvények elhaladásakor a munkát felfüggesztik a tűzszerészek. Lakóházakat nem érint az intézkedés.

Reklám