Az UV-sugárzás veszélyeire hívták fel a figyelmet meteorológiai, bőrgyógyász, egészségvédelmi és klímapolitikai szakértők tegnap, a meteorológiai nyár első napján, mivel a túlzott napozás következében az utóbbi években jelentősen nőtt hazánkban a bőrrákosok száma.




