Krónika
Nagy késésekkel közlekednek a vonatok a győri fővonalon
Akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban

Nagy késésekkel közlekednek a vonatok a győri fővonalon (képünk illusztráció)
Fotó: Facebook/Hegyi Zsolt vezérigazgató, MÁV-csoport
Az S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek, míg Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok járnak. Az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek.
A fennakadás végéig a BKK az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket, a győri fővonalon pedig ez idő alatt valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető - közölték.
