Ötvenhat határsértőt tartóztattak fel Szegednél

Krónika
  • 2021.09.11. - 12:52
migráns, migránsok
Jogellenesen próbált meg bejutni az országban egy csoportban 56 határsértő Csongrád-Csanád megyébenPolice.hu

Egy csoportban 56 határsértőt tartóztattak fel Szeged-Gyálarét külterületén szombaton délelőtt negyed 12-kor a rendőrök és katonák - közölte honlapján a rendőrség.

Ellenőrzésük során a csoport tagjai közül 49-en szíriai, heten iraki állampolgárnak vallották magukat.

A határsértőkkel szemben a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el.

Reklám