Sokan már beköltöztek

Krónika
  • 2019.08.06. - 03:50
Cikk borítókép
Három teherautónyi felszerelést gyűjtöttek összeMH/Bodnár Patrícia

Hetvenhat hektáron nyolcezer ember szorgoskodott hetek óta azon, hogy felépüljön a Sziget, ami 27. alkalommal fogadja a több mint száz országból érkező látogatókat.

A Sziget legnagyobb építménye a Nagyszínpad, a maga háromezer négyzetméteres területével. A sztárokat felvonultató helyszínen egy négyszáz négyzetméteres LED-falat is készítettek. Bár a fesztivál csak szerdán kezdődik, tegnap már sokan beköltöztek, és mintegy tízezer ember van már a Szigeten. Hétfő éjjel hangpróbát tartottak a szervezők a fesztivál környezetében, amely során a környező kerületek képviselőivel bemérték és beállították a megfelelő hangnyomást.

Reklám