Az elmúlt 110 év harmadik legcsapadékosabb májusa volt az idei. A sok eső után júniusban beköszöntött a kánikula, emiatt az emberek úgy érezték, hogy eltűnt a tavasz.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerint ez nem teljesen igaz, hiszen március, április hónapok melegebbek voltak a szokásosnál. A kérdéseinkre Molnár Anna meteorológus válaszolt.





