Megerősítik nyárra a balatoni mentőszolgálatot

Harmincöt mentőautó teljesít szolgálatot

Krónika
  • 2015.06.19. - 15:39

Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) az idén is megerősített ellátással készül a balatoni szezonra - közölték az OMSZ különleges mentőegységeket és mentési gyakorlatot is bemutató szezonnyitó sajtótájékoztatóján pénteken a balatonlellei vitorláskikötőben.

mentő lead
Reklám