A levegő ózonterhelése továbbra is több városban meghaladta az egészségügyi határértéket - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) kedden az MTI-vel.

Délben nem ajánlott az utcán tartózkodni
A levegő ózonterhelése továbbra is több városban meghaladta az egészségügyi határértéket - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) kedden az MTI-vel.

