ÁNTSZ: Az ózonterhelés több városban az egészségügyi határérték felett

Délben nem ajánlott az utcán tartózkodni

Krónika
  • 2015.06.09. - 12:36

A levegő ózonterhelése továbbra is több városban meghaladta az egészségügyi határértéket - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) kedden az MTI-vel.

ózon576
Reklám