Ferenc pápa elítélte szerdán a társadalmi nemeket hirdető gender-elméletet, és - mint mondta - összefüggést gyanít a modern társadalom bizalmi válsága és a férfi-nő kapcsolat válsága között.

Ferenc pápa elítélte a gender-elméletet"A nemek közötti különbségek elhalványítása nem megoldást, hanem problémát...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. április 15.



