
Újraindult a menetrend szerinti vasúti közlekedés tegnap hajnalban a Déli pályaudvaron, a Mávinform tegnapi tájékoztatása szerint a vasúttársaság felújítási és karbantartási munkákat is végzett, mialatt a kivitelező ideiglenesen helyreállította a Déli és a Kelenföldi pályaudvar közötti alagutat övező támfalat és rézsűt. A pályaudvar egész területén kijavították a földeléseket és a váltóállító berendezéseket, kicserélték a váltók talpfáit és az elektromos kötéseket, felújították az oszlopszámozásokat és a figyelmeztető jeleket, valamint aszfaltoztak is a hibás szakaszokon. Mint arról többször beszámoltunk, a januári támfalomlás, illetve -csúszás miatt a MÁV Zrt. a hónap végén teljesen lezárta a pályaudvart.



