Új lakók a Veszprémi Állatkertben

Fókák és pingvinek érkeztek a királynék városába

Krónika
  • 2015.03.19. - 19:43

A három borjúfóka és a tizenhat pápaszemes pingvin csütörtökön érkezett a dúnántúli városba. Hosszú utat - több mint ezer kilomértert - tettek meg az állatok, hogy új otthonra leljenek a Veszprémi Állatkertben.

pingvin
Reklám