Öngyilkosságot kísérelt meg egy, a brókerbotrány miatt fogva tartott gyanúsított a Gyorskocsi utcai büntetés-végrehajtási intézetben - értesült az index.hu
A hírportál azt írta, hogy a brókerbotrány miatt vizsgált cégek egyik letartóztatott vezetője próbált meg önkezűleg véget vetni életének. A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-nek megerősítette, hogy kedd hajnalban történt öngyilkossági kísérlet a Gyorskocsi utcai intézményben. Személyiségi jogokra hivatkozva azonban nem közölték a fogvatartott nevét és egészségügyi állapotát sem.



