Több mint hatvanötmillió forint feketepiaci értékű, csaknem négy és fél kilogramm kokaint próbált kézipoggyászában Magyarországra csempészni egy spanyol férfi a budapesti Liszt Ferenc-repülőtéren – közölte Suller György Attila, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szóvivője tegnap a távirati irodával.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság arról tájékoztatott, hogy Bicskén elfogtak két huszonéves helyi férfit, akiket dizájnerdrog értékesítésével gyanúsítanak. Mint írják, a hétfői házkutatáson csaknem félkilónyi növényi törmeléket és mintegy harminc grammnyi kristályos anyagot foglaltak le otthonukban. A két férfi ellen új pszichoaktív anyaggal való visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást, és kezdeményezik előzetes letartóztatásukat – olvasható a Police.hu-n.



