Szarvascsordába rohant egy InterCity a Tolna megyei Keszőhidegkút-Gyönk és Szakály-Hőgyész állomások között hétfő este, több vonat is késik a pécsi vonalon.
A baleset a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs vasútvonalon történt. A Zágrábból Budapestre közlekedő Rippl-Rónai InterCity mozdonya annyira megrongálódott, hogy nem tudta folytatni az útját - olvasható a közleményben. A Budapestről Pécsre közlekedő PTE InterCity mozdonyát leakasztották Keszőhidekút-Gyönk állomáson, hogy felszabadítsák a pályát. A segélymozdony is elindult Dombóvárról.



