Számos államtitkot nem oldottak fel még az illetékesek a kilencvenes évek olajügyeinek vizsgálatában, ezért nem tehetett érdemi vallomást az 1998-as, négy halálos áldozatot követelő Aranykét utcai robbantás miatt indított büntetőperben az olajmaffia által elkövetett bűncselekmények egykori főnyomozója, Sándor István.



