Harmincnégy házban lopták az áramot

Az okozott kár mértékét még vizsgálják

Krónika
  • 2015.02.20. - 14:50

A rendőrség az áramszolgáltató dolgozóival közösen tartott ellenőrzés alkalmával harmincnégy ingatlanon talált illegális árambekötést a Nyíregyháza melletti Kemecsén.

áram
Reklám