Nyersolajat szállító szerelvény siklott ki hétfőn az Egyesült Államokban, Nyugat-Virginia államban. Legalább tizennégy kocsi kigyulladt, a rendőrség szerint pedig kilenc-tíz fel is robbant. Két környékbeli települést kellett kiüríteni.

Két települést kellett kiüríteni
Nyersolajat szállító szerelvény siklott ki hétfőn az Egyesült Államokban, Nyugat-Virginia államban. Legalább tizennégy kocsi kigyulladt, a rendőrség szerint pedig kilenc-tíz fel is robbant. Két környékbeli települést kellett kiüríteni.

